Hrajeme si s dětmi

DIVADÉLKO malé Bo


telefon: 604 52 32 69
Javorník okr. Jeseník
IČ: 87580420

divadelkomalebo@seznam.cz

POŘADY KARNEVALOVÉHO TYPU

MASOPUSTNÍ KARNEVAL

PIRÁTSKÝ KARNEVAL  ...

 Tento pořad je vytvořen na motiv naší pohádky Pirát Randulínek kapitánem aneb i piráti se musí učit. Program je plný her, soutěží a legrace.

 

Hallowen party pro děti.

- program plný kouzlení, čarovnání, tančení a strašení, jak se na pořádnou Helloween party patří. Děti si zatančí, zasoutěží pěkně po helloweensku. Duch Barbušák a čarodějka Helloweenka provází děti celým programem.

 

 

CESTA KOLEM SVĚTA

Děti se proletí kolem celého světa a zastaví se na každém kontinentě a připomenou si formou hry co je pro daný kontinent typické. Pořad je provázen soutěžemi, tanečky, hramy, zpíváním, jak protagonistů tak i dětmi.

 

 

KLAUNIÁDA V CIRKUSE malé BO 

klauniáda v našem dětském cirkuse malé Bo, drezura pravých arabských koní, klaunské číslo, vrhači nožů, akrobat a také kouzelníci. To vše uvidíte v našem cirkuse. Program je vhodný na maškarní karnevaly, dny dětí a podobně. 

 

 

Z POHÁDKY DO POHÁDKY aneb JAK SI ZASLOUŽIT PRINCEZNU

- program pro děti ve kterém společně projdeme spoustou pohádek ( např. Otesánek, Popelka, Perníková chaloupka, Princové jsou na draka a další ) a na konci si vysvobodíme priceznu nebo prince. Karnevalová forma programu je plná her, soutěží a tance.

 

VESELÉ ČAROVÁNÍ

Tento pořad je vytvořen na motiv naší pohádky Malý čaroděj a velká  5. Je vhodný do různých prostor: tělocvičny, sály, hřiště atd. ku příležitosti " PÁLENÍ ČARODĚJNIC " 

 

 

ODPOLEDNE PRO DĚTI

V podtextu "Kdo si hraje nezlobí"

program složený z her, živého zpívání s dětmi, je vhodný pro pořadatele na Den dětí, ukončení školního roku nebo loučení se s prázdninami. Děti si zatančí, zazpívají, zahrají si hry. Program je možné doplnit i jinými soubory nebo umělci. Realizace tohoto programu je možná na zahradách, v tělocvičnách, sálech, ale i v soukromí.

 - na téma: "Jaké budou (byly) prázdniny!"

v programu si děti zaletí do ZOO, navštíví hrady a zámky, ochutnají buchty od babičky a nakouknou jak se daří dětem na táboře. Společně si zatančíme, zazpíváme a zasmějeme se.

- na téma:  Olympiáda pro děti. Takové sportovní hry. V programu si děti zahrají na sportovce, soutěží, tancují a podobně.

 

                                           INDIÁNSKÉ LÉTO

- program pro děti, které si rády hrají. Hrajeme si na indiány, tančíme indiánské tance a pořádně si zařádíme až v Americe.

 


VODNICKÝ KARNEVAL ...

... s dětmi si hrajeme na vodníky a povídáme si o tom co je pro vodníky typické, děti soutěží a na vlastní kůži si mohou vyzkoušet jaké mají vodníci živobytí.