POŘADY KARNEVALOVÉHO TYPU

Indiánský karneval

- program pro děti, které si rády hrají. Hrajeme si na indiány, tančíme indiánské tance a pořádně si zařádíme až v Americe.

Hallowen party pro děti.

- program plný kouzlení, čarovnání, tančení a strašení, jak se na pořádnou Helloween party patří. Děti si zatančí, zasoutěží pěkně po helloweensku. Duch Barbušák a čarodějka Helloweenka provází děti celým programem.

 CESTA KOLEM SVĚTA

Děti se proletí kolem celého světa a zastaví se na každém kontinentě a připomenou si formou hry co je pro daný kontinent typické. Pořad je provázen soutěžemi, tanečky, hramy, zpíváním, jak protagonistů tak i dětmi.

SOPTÍKOVY HRY ...

- Tento pořad je motivován, pohádkovou postavou " dráčkem Soptíkem", který se chtěl stát požárníkem. Proto je náš pořad zaměřený na hasičskou tematiku. Děti plní během celého programu úkoly a po splnění těchto úkolů se stanou malými požárníky "Soptíky". Děti si nejen zasoutěží, ale také se něco dozví o těžkém hasičském povolání.

Tento pořad je vhodný do venkovních prostor ,jako jsou hřiště ,školní zahrady nebo amfiteátry.

Vhodný je také pro hasiče na různé soutěže na zabavení dětí.

 

CIRKUS malé BO

KLAUNIÁDA V CIRKUSE malé BO -

klauniáda v našem dětském cirkuse malé Bo, drezura pravých arabských koní, klaunské číslo, vrhači nožů, akrobat a také kouzelníci. To vše uvidíte v našem cirkuse. Program je vhodný na maškarní karnevaly, dny dětí a podobně. 

 

Z POHÁDKY DO POHÁDKY aneb JAK SI ZASLOUŽIT PRINCEZNU

- program pro děti ve kterém společně projdeme spoustou pohádek ( např. Otesánek, Popelka, Perníková chaloupka, Princové jsou na draka a další ) a na konci si vysvobodíme priceznu nebo prince. Karnevalová forma programu je plná her, soutěží a tance.

 

 

PIRÁTSKÝ KARNEVAL  ...

 Tento pořad je vytvořen na motiv naší pohádky Pirát Randulínek kapitánem aneb i piráti se musí učit. Program je plný her, soutěží a legrace.

 

VESELÉ ČAROVÁNÍ

Tento pořad je vytvořen na motiv naší pohádky Malý čaroděj a velká  5. Je vhodný do různých prostor: tělocvičny, sály, hřiště atd. ku příležitosti " PÁLENÍ ČARODĚJNIC " a " HELLOWEN PÁRTY "

 

ODPOLEDNE PRO DĚTI

V podtextu "Kdo si hraje nezlobí"

program složený z her, živého zpívání s dětmi, je vhodný pro pořadatele na Den dětí, ukončení školního roku nebo loučení se s prázdninami. Děti si zatančí, zazpívají, zahrají si hry. Program je možné doplnit i jinými soubory nebo umělci. Realizace tohoto programu je možná na zahradách, v tělocvičnách, sálech, ale i v soukromí.

 - na téma: "Jaké budou (byly) prázdniny!"

v programu si děti zaletí do ZOO, navštíví hrady a zámky, ochutnají buchty od babičky a nakouknou jak se daří dětem na táboře. Společně si zatančíme, zazpíváme a zasmějeme se.

- na téma:  Olympiáda pro děti. Takové sportovní hry. V programu si děti zahrají na sportovce, soutěží, tancují a podobně.


VODNICKÝ KARNEVAL ...

... s dětmi si hrajeme na vodníky a povídáme si o tom co je pro vodníky typické, děti soutěží a na vlastní kůži si mohou vyzkoušet jaké mají vodníci živobytí.